شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ صبح الی ۱۹

تعمیرات یخچال وایت هاوس در اصفهان White House

تعمیرات یخچال وایت هاوس در اصفهان
جدول محتوایی
4.5/5 - (33 امتیاز)

تعمیرات یخچال وایت هاوس در اصفهان

نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس در اصفهان ( white house ) به شما کمک می کند تا اگر مشکلی برای یخچال فریزر های وایت هاوس شما به وجود آمد؛ بتوانید مشکل را برطرف کرده و دوباره از یخچال خود استفاده کنید. یخچال های وایت هاوس تحت نظر متخصصان آمریکایی ساخته می شوند.

برند وایت هاوس یک برند آمریکایی قدیمی بوده که اقدام به تولید انواع لوازم خانگی می کند‌. امروزه کارخانه های این برند در کشورهای دیگری همچون مکزیک قرار دارند. در این کشورها نیز، انواع لوازم خانگی وایت هاوس تولید می‌ شوند.

هرچند یخچال‌ فریزر های وایت هاوس، کیفیت بالایی داشته و طول عمر مفید آن‌ ها نیز بسیار زیاد است؛ اما ممکن است به دلایل گوناگون یخچال های وایت هاوس دچار اشکال و خرابی شوند. در این صورت می توان کار تعمیر یخچال ها را به نمایندگی یخچال وایت هاوس سپرد.

چرا باید کار تعمیرات را به نمایندگی یخچال وایت هاوس white house سپرد؟

 • تکنسین های نمایندگی یخچال وایت هاوس white house به طور تخصصی اقدام به تعمیر یخچال شما می کنند. اگر یخچال وایت هاوس شما، دچار خرابی شده به هیچ وجه نباید شخصا اقدام به بررسی و تعمیر این وسیله حساس کنید.
 • در صورت نداشتن تخصص و دانش فنی کافی نه تنها نمی توانید کار تعمیر را انجام دهید؛ بلکه ممکن است به یخچال فریزر وایت هاوس خود صدمه بزنید.
 • در نتیجه کار تعمیر و بررسی یخچال، فقط باید توسط متخصص انجام شود.
 • نمایندگی یخچال وایت هاوس white house از تکنسین های حرفه ای کمک گرفته و این تکنسین ‌ها کار تعمیرات یخچال وایت هاوس را، در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما انجام می دهند.

برای دریافت خدمات تعمیرات یخچال وایت هاوس در اصفهان با ما تماس بگیرید

نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال وایت هاوس در اصفهان

اصفهان، خیابان هزارجریب
۰۳۱-۳۲۶۸۴۴۶۷
۰۹۱۳۱۸۳۲۵۷۳

مراحل کار تکنسین تعمیرات یخچال وایت هاوس در اصفهان

 • نمایندگی یخچال وایت هاوس white house بهترین مرجع برای تعمیر انواع یخچال فریزر های تولید شده توسط این برند آمریکایی می باشد.
 • تکنسین‌ های نمایندگی یخچال وایت هاوس white house برای تعمیر یخچال فریزر، ابتدا کار عیب یابی را انجام می دهند. یخچال های جدید، مجهز به سیستم عیب یابی هوشمند هستند.
 • این سیستم می تواند به تکنسین ها کمک کند تا کار عیب یابی سریع تر و با دقت بیشتری انجام شود. اما نمی‌ توان تنها به خطایی که دستگاه می دهد اطمینان کرده و از مرحله عیب یابی صرف نظر نمود.
 • بعد از انجام مرحله عیب یابی، نوبت به کار تعمیر یخچال وایت هاوس می رسد. تعمیر گاهی ممکن است بسیار ساده و سریع انجام شود. اما بعضی از تعمیرات زمان بر و بسیار تخصصی هستند.

مزیت های سپردن تعمیر یخچال به نمایندگی یخچال وایت هاوس white house

سپردن کار تعمیرات به نمایندگی یخچال وایت هاوس white house مزیت ‌ها و فواید زیادی می تواند داشته باشد. در این نمایندگی از قطعه های اصل و با کیفیت برای تعمیرات استفاده می کنند. این مهم ترین مزیت سپردن تعمیرات، به نمایندگی یخچال وایت هاوس می باشد. قطعه های به کار رفته در کار تعمیرات اهمیت بسیار زیادی دارند.

اگر آن قطعه ها با کیفیت نباشند؛ به احتمال زیاد یخچال دوباره نیاز به تعمیر خواهد داشت. در نتیجه تعمیرکاران نمایندگی یخچال وایت هاوس، سعی می کنند از قطعه هایی با کیفیت بالا، برای تعمیرات استفاده کنند. این گونه عمر مفید دستگاه افزایش پیدا کرده و یخچال فریزر وایت هاوس شما مانند روز اول مشغول به کار می شود.

هزینه تعمیر توسط نمایندگی یخچال وایت هاوس white house

هزینه تعمیرات توسط نمایندگی یخچال وایت هاوس white house به پارامتر ها و عامل های مختلفی بستگی دارد. از مهمترین عوامل تاثیر گذار در قیمت تمام شده تعمیرات یخچال فریزر های وایت هاوس، هزینه قطعه به کار رفته برای تعمیر یخچال می باشد. همچنین مشکل به وجود آمده نیز در قیمت تمام شده تعمیرات یخچال وایت هاوس اثرگذار خواهد بود.

در نهایت باید گفت مطمئن باشید که هزینه تعمیرات کمتر از خرید دستگاه جدید برای شما خواهد بود. در نتیجه تعمیر کردن یخچال وایت هاوس، می ‌تواند انتخاب بهتری از نظر اقتصادی باشد. وضعیت امروز بازار لوازم خانگی به گونه ای می باشد که لوازم جدید از جمله یخچال های برند وایت هاوس افزایش قیمت بسیاری داشتند.

نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس در اصفهان

قطعات یخچال که ما تعویض می کنیم:

 • ترموستات ها
 • فیلترهای آب وایت هاوس ،whaithouse
 • بخاری های یخ زدایی
 • کنترل های سرد سوئیچ و مهر و موم درب
 • کندانسور و کمپرسور
 • اواپراتور و فن
 • سوپاپ ها
 • شیر برقی
 • کشوها، سطل ها و قفسه ها

مشکلات رایج یخچال فریزر های وایت هاوس

مشکلات مختلفی ممکن است برای یخچال وایت هاوس به وجود بیاید. این مشکلات توسط نمایندگی یخچال وایت هاوس white house به راحتی قابل برطرف شدن هستند. یکی از مهم ترین مشکلاتی که برای یخچال فریزر ها، به وجود می آید؛ برفک زدن است. امروزه یخچال فریزر های جدید مجهز به فناوری و سیستم هایی هستند که از برفک زدن یخچال جلوگیری می کنند.

اما در صورت اشکال در بخش ‌هایی از این سیستم، یخچال ممکن است دچار برفک زدن شود. در این صورت تعمیرکاران می‌ توانند با بررسی یخچال فریزر، علت اصلی برفک زدن یخچال را پیدا کرده و آن را برطرف کنند. اگر مشاهده کردید که یخچال فریزر شما برفک می زند باید در سریع ترین زمان ممکن، اقدام به تعمیر آن کنید‌.

فریزر روشن نمی‌شود

آیا فریزر white house, وایت هاوس به برق وصل است، کلید برق روشن است و قطع کننده‌ها به درستی کار می‌کنند؟ اگر چنین است، برای کمک با یک متخصص ما تماس بگیرید!

فریزر بیش از حد خنک می‌شود؟ اگر فریزر white house, وایت هاوس شما بیش از حد سرد شود، می‌تواند یخ زدگی ناخواسته ایجاد کند. اگر متوجه یخ زدگی در لوله ها یا روی لوله ها شدید، حتماً بلافاصله تعمیر فریزر را انجام دهید.

فریزر خنک نمی‌شود؟ آیا در را باز گذاشتید؟ آیا کنترل های دما به طور تصادفی تنظیم شدند؟ آیا مهر و موم درب کار می کند؟ بسیاری از مسائل می تواند مقصر باشد. تکنسین های ما عیب یاب خوبی هستند.

فریزر دمای ثابتی ندارد

 • اگر دما در فریزر شما نوسان داشته باشد، می‌تواند باعث فساد شود. مقصر می تواند گرد و غبار و آوار یا مسائل جدی تر باشد و ما می توانیم کمک کنیم.
 • مهر و موم درب معیوب یا آسیب دیده است این می تواند منجر به اتلاف انرژی شود. اگر بتوانید یک اسکناس دلاری را هنگامی که درب فریزر بسته است بیرون بکشید، مهر و موم به درستی کار نمی کند!

فریزر white house وایت هاوس در حین کار صدا ایجاد می‌کند

 • صداهای راه‌اندازی و بهم خوردن می‌تواند نشانه‌ای از مشکلات کمپرسور یا موتور باشد. متخصصان ما می توانند به سرعت مشکل را شناسایی کنند!
 • نکته‌ای درباره مشکلات سیستم خنک‌کننده: فن‌های بد اواپراتور، سوئیچ‌های ایمنی ناکارآمد، تایمرهای معیوب کنترل یخ‌زدایی، و سایر مشکلات سیستم خنک‌کننده باید توسط یک متخصص رسیدگی شود. این مسائل شامل قطعات خطرناکی است که اگر کسی بخواهد بدون دانش و ابزار تخصصی آنها را تعمیر کند، می تواند باعث آسیب شود.

سرد نشدن یخچال به میزان کافی 

از دیگر مشکلاتی که توسط نمایندگی یخچال وایت هاوس white house قابل برطرف شدن است؛ سرد نشدن یخچال به میزان کافی می باشد. ممکن است یخچال فریزر ها به دلایل گوناگونی به میزان کافی سرد نشوند. در این صورت حتما اشکالی در یخچال به وجود آمده و باید این مشکل را پیدا کرده و برطرف نمود. خراب شدن موتور یخچال، خراب بودن درب یخچال و لاستیک دور در همچنین خالی بودن گاز یخچال از جمله مواردی هستند که می توانند؛ علت سرد نشدن یخچال به میزان کافی باشند.

در صورتی که یخچال فریزر شما به اندازه کافی سرد نمی شود باید با نمایندگی تعمیرات تماس بگیرید. زیرا اگر این مشکل به سرعت، رفع نشود؛ به موتور یخچال فشار آمده و ممکن است موتور یخچال بسوزد. این گونه هزینه تعمیرات بیشتر خواهد شد. در صورتی که اگر سریعا اقدام به برطرف کردن مشکل یخچال خود کنید؛ هزینه کمتری را می پردازید.

یکسره کار کردن یخچال 

یکی دیگر از مشکلاتی که برای یخچال های وایت هاوس به وجود می ‌آید؛ یکسره کار کردن یخچال می باشد. یکسره کار کردن موتور یخچال نشانه ای از وجود یک مشکل در یخچال فریزر است. یخچال های جدید به صورت اتومات پس از اندکی کار کردن خاموش شده و دوباره روشن می شوند. در صورت کار کردن یکسره یخچال باید اقدام به تعمیر آن کرد.

برای دریافت خدمات تعمیرات یخچال وایت هاوس در اصفهان با ما تماس بگرید 

مزایای استفاده از نمایندگی تعمیر یخچال وای هاوس

کارشناسان ما با توجه به تخصص و تبحر خود می‌توانند هرگونه عیبی که برای دستگاه شما به وجود آمده باشد را به نحو احسن انجام دهند و رفع عیب نمایند حال مزایای استفاده از نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس را در زیر به شما توضیح می‌دهیم

داشتن تخصص و تجربه کافی در رفع دستگاه یک نماینده تعمیر یخچال وایت هاوس تجربه کافی و دوره‌های مختلف را در رفع دستگاه شما را طی کرده است آنها تسلط کامل بر روی تعویض لامپ‌ها .فن‌ها .کمپرسور .و عیب‌هایی که در دستگاه شما به وجود می‌آید رادارند با توجه به دوره‌ای که آنها دیده‌اند با برخورد با مشکل به راحتی و با سرعت ابراد را تشخیص داده و دستگاه را همانند روز اول بهینه می‌نماید

تعمیر دستگاه در اسرع وقت

خراب شدن یخچال فریزر می‌تواند استرس‌زا باشد به علت اینکه موقعی که دستگاه خراب می‌شود مواد غذایی در حال خراب شدن و از بین رفتن می‌گردد به همین دلیل تکنسین‌های ما چنین امری را میدانند و در کوتاه‌ترین زمان مراجعه کرده و عیب را تشخیص و رفع عیب می‌نماید با توجه به تجربه‌ای که آنها دارند زمان تعمیر را بسیار پایین آورده و دستگاه را در زمان کوتاهی اورهال می‌نمایند

استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت

جهت اینکه دستگاه شما به صورت بهینه کار کند استفاده از قطعات اصلی جز رکن کار ما می‌باشد در واقع این قطعات باعث می‌شود که دستگاه شما طول عمر بیشتری و به صورت بهینه کار کند نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس با نمایندگی تهران و وارد کنندگان قطعات و شرکت در ارتباط می‌باشد با استفاده از این قطعات طول عمر دستگاه شما بیشتر گردیده و شما استرس کمتری از نظر خرابی در بلند مدت دارید

صرفه جویی در هزینه‌هابا نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس

تماس با نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس تصمیم درستی می‌باشد که باعث می‌گردد که در هزینه‌های خود صرفه‌جویی نمایید زیرا متخصصین ما می‌دانند که عیب دستگاه شما را در حین رفع کردن به شما راهکارهای لازم را به شما یادآوری نمایند تا خود شما بتوانید عیب‌های اولیه را رفع نمایید به جای ایجاد هزینه‌های گزاف عیب را به راحتی تشخیص داده و آن را رفع نمایند

نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس

گارانتی خدمات و قطعات مورد استفاده

نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس تعهد خاصی در نگهداری و بهینه کردن وسایل شما بر عهده دارد به همین خاطر خدمات ارائه شده توسط این مرکز به صورت گارانتی همچنین قطعات استفاده شده نیز گارانتی دارد این گارانتی این اطمینان را در شما به وجود می‌آورد که خدمات ارائه شده قابل ارجاع و قابل پذیرش می‌باشد در صورتی که در مدت گارانتی عیبی متوجه دستگاه شما باشد این مرکز آن را به عهده می‌گیرد در مدت گارانتی در صورتی که عیبی برای دستگاه شما به وجود بیاید بدون در نظر گرفتن هزینه خدمات به شما ارائه می‌گردد

استفاده از خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس

وایت هاوس خدمات پس از فروش خوبی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد این خدمات می‌تواند خدمات بعد از تعمیرات تعویض قطعات و ارائه راهکارها جهت جلوگیری از خراب شدن دستگاه می‌باشد با استفاده کردن از این خدمات می‌توانید اطمینان پیدا کنید که دستگاه شما به صورت بهینه کار خواهد کرد

چگونه نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاس را پیدا کنم و با آن کار کنم

یافتن نمایندگی تعمیرات متعهد و با تجربه

در صورتی که یخچال فریزر شما خراب گردیده است و مواد غذایی شما در حال از بین رفته است بهترین راه پیدا کردن نمایندگی مناسب. مراجعه به سایت وایت هاوس می‌باشد در آن سایت لیست نمایندگی‌ها درج گردیده است استفاده از یک نمایندگی با تجربه که بتواند در اسرع وقت و با قطعات مناسب دستگاه شما را رفع عیب کند الزامی می‌باشد در این حالت مطمئن شوید که نمایندگی مورد نظر دارای مجوزهای لازم را دارا باشد

تماس با نمایندگی تعمیرات وایت هاوس

پس از پیدا کردن نمایندگی وایت هاوس با آن تماس گرفته در مرحله اول عیب دستگاه خود را توضیح دهید که در این مرحله با راهنمایی‌های تکنسین از طریق تلفن بتوانند عیب دستگاه شما را رفع نماید در صورت حل نشدن مشکل شما تکنسین به منزل شما مراجعه کرده و دستگاه را رفع می‌نماید

مراجعه تکنسین به محل شما

در این مرحله تکنسین با بررسی دستگاه شما عیب‌های اولیه را برطرف می‌کند و در صورت نیاز قطعه شما را تعمیر و بهینه می‌نماید یا اینکه قطعه مورد نظر را تعویض می‌نماید و دستگاه را به شما سالم تحویل می‌دهد

پیگیری تعمیرات

بعد از تعمیرات با نمایندگی یخچال وایت هاوس در تماس باشید و در صورتی که مشکلی داشتید آنها را در جریان بگذارید در تماس بودن با آنها باعث می‌شود که دستگاه شما از راه دور کنترل گردد و عیوب اولیه آن را بتوانید خود رفع نمایید

تعمیرات پیشگیرانه

مجموعه راهنمایی‌هایی که تکنسین به شما می‌نماید در نظر داشته باشید که آنها را به صورت دوره‌ای و یا خودتان انجام دهید تمیز کردن کویل‌های پشت یخچال می‌تواند در بهبود کار دستگاه شما کمک کند استفاده از محافظ نیز این امر را جبران خواهد کرد

خلاصه و نتیجه‌گیری

اگر شما یک یخچال وایت هاوس دارید و دستگاه شما مشکل پیدا کرده است حتماً باید با خدمات پس از فروش و تعمیرات وایت‌هاوس در تماس باشید یخچال وایت هاوس جز لوازمی می‌باشد که دارای کیفیت بالا و اکثر خانواده‌ها به خاطر کیفیت از آن استفاده می‌نمایند

به هر حال هر دستگاه الکترونیکی به مرور زمان خراب گشته و نیاز به تعمیرات دارد بنابراین در صورت داشتن مشکل باید با نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال وایت هاوس تماس بگیرید

تعمیر یخچال وایت هاوس نیاز به تخصص و تجربه کافی دارد بنابراین بهتر است که با نمایندگی مجاز تماس گرفته تا هم تجربه کافی و هم از قطعات اصلی جهت تعمیر و رفع عیب دستگاه شما استفاده گردد این تعمیرکاران می‌تواند با تجربه و ابزار حرفه‌ای خود دستگاه شما را در اسرع وقت رفع عیب کرده و به شما تحویل نماید

با استفاده از نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس می‌توانید هم در اسرع وقت هم با هزینه کمتر و با قطعات اصلی دستگاه خود را رفع نمایید همچنین با ارائه گارانتی خدمات می‌توانید در آینده دستگاه شما بوده هزینه رفع عیب گردد و از خدمات پس از فروش وایت‌هاوس استفاده نمایید بهترین روش رفع عیب دستگاه شما استفاده از نمایندگی وایت هاس می‌باشد امیدوارم که این مطلب برای شما مفید باشد.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *